Dostawa

Wysyłki realizujemy wyłącznie na terenie RP, kurierem firmy Fedex.

Czas realizacji dostawy wynosi 24h, natomiast czas skompletowania zamówienia jest różny w zależności od zamówionego towaru i podany jest na stronie każdego produktu. Jeśli natomiast informacji tej nie ma przyjmuje się, iż czas realizacji zamówienia wynosi 30 dni.

Poniżej przedstawiamy cennik palet i paczek obowiązujący w naszej firmie.  

   do 30 kg do 500 kg
  płatność z góry pobranie płatność z góry pobranie
paleta (max. dł. 140cm) x x 120 zł/szt. 160 zł/szt.
paleta (max. dł. 200cm) x x 160 zł/szt. 200 zł/szt.
paczka  25 zł/szt. 30 zł/szt. x x
dłużyca (max. dł. 250cm) 40zł/szt. 45 zł/szt. x x

Wysyłce nie podlegają: drzwi, płyty OSB oraz inne towary nie mieszczące się w gabarycie kurierskim. Istnieje natomiast możliwość dostarczenia towarów firmą transportową po uprzedniej indywidualnej wycenie, na życzenie Klienta (oferta transportu składana jest mailowo).

Odstąpienie od umowy i zwrot towarów:
Konsument ma prawo odstąpić od umowy, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r., w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. O fakcie odstąpienia Kupujący powinien poinformować drogą elektroniczną (sklep.growena@gmail.com) lub pocztą tradycyjną (Growena Agnieszka Grodoń, ul. Jankowicka 21, 43-100 Tychy). Zwrot przedmiotu przez Konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych  od daty przesłania oświadczenia (informacji o odstąpieniu), podobnie jak zwrot wszystkich środków od Kupującego przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Towar należy zwrócić na adres magazynu Growena Agnieszka Grodoń ul. Jankowicka 21, 43-100 Tychy. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl